Verwaltung

[Wc_accordion Collapse = "1"] [Wc_accordion_section Title = "> Manager"] Turid STA Well und Nygaard e-Mail: Turid@privatsykehuset.no [/wc_accordion_section]

Elin Haug e-Mail: Elin@privatsykehuset.no
Dida Haufen e-Mail: Dida.Hauge@medco-bht.no [/wc_accordion_section]

Elisabeth Hansen e-Mail: Elisabeth@privatsykehuset.no [/wc_accordion_section]

Lise Viksund e-Mail: Post@privatsykehuset.no [/wc_accordion_section]

Lise Viksund e-Mail: Post@privatsykehuset.no [/wc_accordion_section]

e-Mail: sengepost@privatsykehuset.no Krankenschwester Inger Marie Svalland Krankenschwester Britt Kjersti Haukås Østhus Krankenschwester Anne Sofie Haraldseid Larsen Nurse Maja Arnesen Krankenschwester Nina Benten Krankenschwester Lene Kristin Nordstrom [/wc_ Accordion_section]

primäre Kontakt Urologe: Hanne Marie Vaage e-Mail: Hanne@privatsykehuset.no primäre Kontaktperson: Helga Tonnen e-Mail: Helga@privatsykehuset.no primäre Kontakt Übergewicht Chirurgie und allgemeine Chirurgie: Sue Hebnes e-Mail: Jorunn@privatsykehuset.no primäre Kontakt plastische Chirurgie: SIW Gudmundsen und Linda Paparazzo e-Mail: SIW@privatsykehuset.no e-Mail: linpap@privatsykehuset.no

[WC _ Accordion_section Title = "> Kontrolle und Qualität"] Solgunn Svendsen Holden e-Mail: solgunn@privatsykehuset.no [/wc_accordion_section] [/wc_accordion]

Hudbehandlinger

Våre hudleger kan hjelpe deg
finne den beste løsningen..

Hudbehandlinger

Vare hudleger kan hjelpe deg
finne den beste losningen..