Våre ansatte

Sentralbord: 52 70 05 50
Mandag - fredag: 08:30 - 15:00

Administrasjon

+
-
Daglig leder

Turid Staveland Nygaard

turid@privatsykehuset.no
Driftsleder

Elin Haug

elin@privatsykehuset.no
Forsikringskoordinator

Helga Tonning

helga@privatsykehuset.no
Kontroll og kvalitet

Solgunn Svendsen Holden

solgunn@privatsykehuset.no
Resepsjonsansvarlig

Lise Viksund

post@privatsykehuset.no
Økonomiansvarlig

Elisabeth Hansen

elisabeth@privatsykehuset.no

Leger

+
-
Dr. Hans Jakob Rossebø

Spesialist innen ortopedisk kirurgi.

Dr. Jan Gunnar Nagelhus

Spesialist innen generell kirurgi og urologi.

Dr. Ingemar Bolin

Spesialist innen generell kirurgi og fedmekirurgi med bred erfaring.

Dr. Mattias Egbert

Spesialist innen generell kirurgi og fedmekirurgi med bred erfaring.

Dr. med Fredrik Gewalli

Spesialist innen plastikkirurgi. Leder av Svensk plastikkirurgisk forening og APS-klinikken i Sverige.

Dr. Peter Wroblewski

Spesialist innen plastikkirurgi.

Dr. Bjørn E. Rosenberg

Spesialist innen plastikkirurgi

Dr. med Elisabeth Zetlitz

Spesialist innen plastikkirurgi

Dr. Kjell Waage

Spesialist i indremedisin og hjertesykdom.

Spesialsykepleiere

+
-
Ernst Grutle

Offentlig godkjent sykepleier med spesialutdanning innen anestesisykepleie.

Cordula Teetzmann

Offentlig godkjent sykepleier med spesialutdanning innen operasjonssykepleie.

Drift

+
-
Pasientveiledere
Urologi:

Hanne Marie Vaage
hanne@privatsykehuset.no

Ortopedi:

Helga Tonning
helga@privatsykehuset.no

Overvektskirurgi og generell kirurgi:

Jorunn Hebnes
jorunn@privatsykehuset.no

Plastikk kirurgi:

Siw Gudmundsen
siw@privatsykehuset.no

Linda Paparazzo
linpap@privatsykehuset.no
Sengepost
sengepost@privatsykehuset.no

Avdelingsleder:
Sykepleier Marit Isaksen Framnes

Sykepleier Christiane Agdestein

Sykepleier Karoline Pedersen

Sykepleier Anne Sofie Haraldseid Larsen

Sykepleier Nina Bentsen

Ta gjerne kontakt

Takk, din melding er mottatt!
Beklager, noe gikk galt. Vennligst prøv igjen.
Vil du ringe oss i stedet?
Du treffer oss på 52 70 05 50
fra 08:30 til 15:00.
Forespørsel
timebestilling
Send oss en melding, og vi kontakter deg for å finne et tidspunkt som passer!
Takk, du hører fra oss!
Beklager, noe gikk galt. Vennligst prøv igjen.
Vil du ringe oss istedet?
Du treffer oss på 52 70 05 50
fra 08:30 til 15:00.
Personvernerklæring