Administration

[Wc_accordion kollaps = "1"] [Wc_accordion_section title = "> Manager"] Turid sta bra och Nygaard e-post: Turid@privatsykehuset.no [/wc_accordion_section]

Elin Haug e-post: Elin@privatsykehuset.no
Dida lugg e-post: Dida.Hauge@medco-bht.no
Elisabeth Hansen e-post: Elisabeth@privatsykehuset.no [/wc_accordion_section]

Lise Viksund e-post: post@privatsykehuset.no [/wc_accordion_section]

Lise Viksund e-post: post@privatsykehuset.no

e-post: sengepost@privatsykehuset.no sjuksköterska Inger Marie Svalland sjuksköterska Britt Kjersti Haukås Østhus sjuksköterska Anne Sofie Haraldseid Larsen sjuksköterska Maja Arnesen sjuksköterska Nina Benten sjuksköterska Lene Kristin Nordström [/wc_ Accordion_section]

primär kontakt urolog: Hanne Marie Vaage e-post: Hanne@privatsykehuset.no primär kontakt: Helga ton e-post: Helga@privatsykehuset.no primär kontakt Övervikt kirurgi och allmän kirurgi: Sue Hebnes e-post: Jorunn@privatsykehuset.no primära kontakt plastikkirurgi: Siw Gudmundsen och Linda paparazzo e-post: Siw@privatsykehuset.no e-post: linpap@privatsykehuset.no [/wc_accordion_section] [WC _ Accordion_section title = "> kontroll och kvalitet"] Solgunn Svendsen Holden e-post: Solgunn@privatsykehuset.no

[/wc_accordion]

Hudbehandlinger

Våre hudleger kan hjelpe deg
finne den beste løsningen..

Hudbehandlinger

Vare hudleger kan hjelpe deg
finne den beste losningen..