Administration

[Wc_accordion collapse = "1"] [Wc_accordion_section title = "> Manager"] Turid STA well and Nygaard e-mail: turid@privatsykehuset.no [/wc_accordion_section]

Elin Haug E-mail: elin@privatsykehuset.no
Dida Pile E-mail: dida.hauge@medco-bht.no
Elisabeth Hansen E-mail: elisabeth@privatsykehuset.no
Lise Viksund E-mail: post@privatsykehuset.no
Lise Viksund E-mail: post@privatsykehuset.no
Email: sengepost@privatsykehuset.no Nurse Inger Marie Svalland nurse Britt Kjersti Haukås Østhus nurse Anne Sofie Haraldseid Larsen nurse Maja arnesen nurse Nina benten nurse Lene Kristin Nordstrom [/wc_ Accordion_section]

Primary contact Urologist: Hanne Marie Vaage E-mail: hanne@privatsykehuset.no Primary Contact: Helga tonnes E-mail: helga@privatsykehuset.no Primary Contact Overweight surgery and general surgery: Sue Hebnes E-mail: jorunn@privatsykehuset.no Primary Contact Plastic surgery: Siw Gudmundsen and Linda Paparazzo e-mail: siw@privatsykehuset.no E-mail: linpap@privatsykehuset.no [/wc_accordion_section] [WC _ Accordion_section title = "> Control and quality"] Solgunn Svendsen Holden e-mail: solgunn@privatsykehuset.no

[/wc_accordion]

Hudbehandlinger

Våre hudleger kan hjelpe deg
finne den beste løsningen..

Hudbehandlinger

Vare hudleger kan hjelpe deg
finne den beste losningen..