Administration

[Wc_accordion Collapse = "1"] [Wc_accordion_section title = "> Manager"] Turid Sta Well og Nygaard e-mail: Turid@privatsykehuset.no [/wc_accordion_section]

Elin Haug e-mail: Elin@privatsykehuset.no
Dida bunke E-mail: Dida.Hauge@medco-bht.no
Elisabeth Hansen E-mail: Elisabeth@privatsykehuset.no
Lise Viksund e-indlevere: post@privatsykehuset.no
Lise Viksund e-indlevere: post@privatsykehuset.no
email: sengepost@privatsykehuset.no sygeplejerske Inger Marie Svalland sygeplejerske Britt Kjersti Haukås Østhus sygeplejerske Anne Sofie Haraldseid Larsen sygeplejerske Maja Arnesen sygeplejerske Nina benten sygeplejerske Lene Kristin Nordstrom [/wc_ Accordion_section]

primær kontakt urolog: Hanne Marie Vaage e-post: Hanne@privatsykehuset.no primær kontakt: Helga tons e-mail: Helga@privatsykehuset.no primær kontakt Overvægtig kirurgi og generel kirurgi: Sue Hebnes e-mail: jorunn@privatsykehuset.no primær kontakt plastikkirurgi: SIW Gudmundsen og Linda paparazzo e-mail: SIW@privatsykehuset.no e-mail: linpap@privatsykehuset.no

[WC _ Accordion_section title = "> kontrol og kvalitet"] Solgunn Svendsen Holden e-mail: solgunn@privatsykehuset.no [/wc_accordion_section] [/wc_accordion]

Hudbehandlinger

Våre hudleger kan hjelpe deg
finne den beste løsningen..

Hudbehandlinger

Vare hudleger kan hjelpe deg
finne den beste losningen..